Кошик
127 відгуків
Сертифікована компанія Prom.ua
+380 (66) 403-96-50
Інтернет-магазин "МАТО"

Stropuva - твердотопливные котлы (Литва)

Котел опалення STROPUVA® відрізняється від інших твердопаливних котлів: в ньому використовується принцип горіння "зверху-вниз". Эфективність верхнього горіння можна перевірити, взявши в руку запалений сірник:

в такому стані сірник горить 15 секунд, нагріваючи термометр до 60° в такому стані сірник горить 30 и більш секунд, нагріваючи термометр навіть до 120°

Легко переконатися, що другий спосіб забезпечує значно більш тривале й корисне горіння палива.

Твердопаливний котел опалення STROPUVA ― це котел верхнього горіння, тобто він розпалюються зверху, і паливо в ньому горить тільки в тонкому поверхневому шарі. На відміну від звичайних твердопаливних котлів, котел опалення STROPUVA може працювати при 10%-15% від максимальної потужності, при цьому показуючи високе ККД! Просто, як все геніальне.

Даний інноваційний принцип верхнього горіння палива і конструкція котла в цілому захищені багатьма патентами різних країн, включаючи Україну.

Принцип верхнього горіння довів свою високу ефективність у порівнянні з іншими технологіями. На даний час за простотою і збалансованістюконструкції, котли опалення STROPUVA займають перше місце серед інших твердопаливних котлів, перевершуючи піролізні та котли з автоматичною подачею палива на пелетах.

Через те, що осередок горіння палива в котлі опалення STROPUVA не знаходиться постійно в одному місці, як в котлах інших конструкцій, а переміщається усередині циліндричного корпусу зверху-вниз, немає постійного теплового навантаження на одне і теж місце теплообмінника. Це дозволило при зменшенні товщини стінок зменшити вагу і значно збільшити термін служби твердопаливного котла STROPUVA в порівнянні з іншими котлами.

Котел опалення верхнього горіння STROPUVA витримав численні експертизи і має багаторічний досвід успішної експлуатації десятками тисяч споживачів в 20 країнах світу.

З початку виробництва в 2001 році ще жоден котел STROPUVA не вийшов з ладу!

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:
Виробник
Фільтри
Диапазон цен, грн.
Мощность номинальная, кВт 
Наявність
Страна производитель
Виды твердого топлива
Тип котла
Теплоноситель
Цвет
Контакти
 • Телефон:
  +380 (66) 403-96-50, Андрій
  +380 (98) 861-73-52, Андрій
 • Контактна особа:
  Петро
 • Адреса:
  вул. Гарбарська 39, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, 77000, Україна
 • Email:
  torkonyak@ukr.net
Мапа